Civcivbebe.com'da neler yeni?

07/03/2011

Merhaba,
Yıllardır sitemiz üzerinden memnuniyetle alışveriş yapan ve yeni müşterimiz olacak herkese Civcivbebe'den bir yenilik haberi var.
İlk olarak en büyük ve önemli değişikliğimiz olan yeni logomuza kavuştuk. Bu önemli değişiklik ile yepyeni hedeflere sizlerin de desteği ile koşacağız. Umarız sizler de yeni karakterimizi ve logomuzu beğenirsiniz.
Bugün (7 Mart Pazartesi) yeni websitemiz yayına başladı. Yeni websitemiz ile sistemde oluşan değişikliklerden aşağıda kısaca bahsedeceğiz;
Yeni profil bölümümüzde önceki siparişlerinizin takibini kolaylıkla yapabilir, kaydettiğiniz sepetleri listeleyebilir ve bu sepetlerin alışverişlerini tamamlayabilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizin ve teslimat adreslerinizin yönetimini de yine yeni profil bölümü üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Banka Havalesi veya EFT ile ödemede ödeme bildirimi bölümünden bildirim yapıldığı takdirde siparişleriniz çok hızlı bir şekilde kargoya verilecektir.
Yeni sistemde her alışverişinizden civciv puanlar kazanacaksınız. Kazandığınız puanlar ile sizleri güzel sürprizler bekliyor.
Ürün detay sayfalarımızda bulunan yorumlar bölümü ile ürünü alanlar veya almayı düşünenler ile görüş paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz taktirde ürünlere puan da verebilirsiniz.
Facebook ve Twitter hesaplarımızdan gelişmeleri takip ederek mevcut veya ileride oluşturulacak kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmamız UPS Kargo ile tüm siparişleriniz güvenle ve eğer sipariş tutarınız 99 TL üzerinde ise ücretsiz olarak size ulaştırılacaktır.

Keyifli alışverişler dileriz.
civcivbebe.com
 

Üye Girişi

Şifremi unuttum?

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Günün Ürünü

Haftanın Ürünü